PROJELERİMİZ

Her şirket farklı olduğundan ve belirli enerji gereksinimlerine sahip olduğu için, tüm çabalarınızı benzersiz gereksinimlerinize en uygun en uygun çözümü bulmaya adadık. Bu nedenle, Upgrade Enerji’de her proje farklı! İster kendinden merkezli yeşil enerjinizi üretiyor olun, ister ampullerinizi değiştirirseniz, elektrik faturunuzu azaltmanız ve size daha çevre dostu olmanız için mükemmel bir çözüm buluyoruz.

Enerji tasarrufu sağlayan çözümlerimizden ve şirketlerin daha sürdürülebilir olmalarına nasıl yardımcı olduğumuzdan meraklısınız mı?
Tamamlanan tesislerimizin birçoğunun proje örnek çalışmasını okumak için yukarıdaki ikonlardan herhangi birini tıklayın. Bazı şirketlerin karşı karşıya kaldığı enerji ile ilgili zorlukları ve bunları çözmenin ötesine nasıl gittiğimizi keşfedebilirsiniz. Bu şirketlerin yenilenebilir enerji üretimine nasıl geçtikleri veya üretim süreçleri için daha fazla enerji verimli sistemler kullandıklarının hikayesini görüntüleyin. Bu belirli proje yüklemelerinde daha fazla ayrıntı, istatistik ve resim alın ve sizin için aynı şeyi nasıl yapabileceğimizi görün.