Projenin Yürütülmesi

Anahtar teslim enerji projeleri yaptığımız için, her bir adımın sorumluluğunu üstleniriz. Deneyimli mühendis ekibi, proje yöneticileri ve teknisyenler profesyonel koordinasyon ve takibi sağlar. Tasarım mühendislerimiz ve proje yöneticilerimiz her zaman yenilenebilir enerji projesi uygulanması aşamasında geniş kapsamlı kalite kontrolü yapmaktadır ve başarıcyla tamamlanmasını sağlamak için kurulumu aktif bir şekilde denetlemektedir. Proje mühendislerimiz sıklıkla tesiste bulunur ve sizi santralin ilerleyişi hakkında düzenli olarak bilgilendirmek için size özel bir irtibat görevlisi tahsis edilir.

Aynı zamanda, gerekli bütün ruhsatlandırma ve izinlerle ilgili işleri, ayrıca santral için gerekli kaynaklar ve bileşenlerin sağlanmasını da üstleniyoruz. İlaveten, santralin kurulumu için kendi güvenlik tertibatımız, sözleşmeli kurucularımız ve kaynakçılarımız bulunmaktadır. İnşaat süresindeki bütün risklere karşı bir tüm-inşaat-riskleri (CAR) sigortası yapılmıştır (kurulumda yer alan bütün alt yükleniciler dahil).

Yenilenebilir enerji projesi uygulanması yöntemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin!