Mühendislik

Konsept üzerinde anlaşmaya varıldığında, daha kapsamlı ve detaylı mühendislik çalışmalarına başlanabilir. Santraller müşterinin ihtiyaç ve olanaklarına uygun şekilde yapılır.

Uzman mühendis ekibimiz santralleri hesaplar, tasarlar ve kurulumunu yapar. Mühendislik aşamasında, santralin şirketinize uygun optimum elektrik üretimini sağlaması için, bileşenlerin boyutlarına ince ayar yaparız.

Bünyemizde bulunan mühendislik ekibimiz teknik çizimleri, 3D simülasyonları, elektrik panosu tasarımlarını, programlamayı, SCADA görselleştirme sistemlerini, kullanım kılavuzlarını, ayrıca süreç ve enstrümantasyon şemalarını (P&ID) sağlar. Tesisteki proje mühendisleri ofisteki mühendis ekibi tarafından tasarım, düzenlemeler, hesaplamalar, vb. hakkında desteklenir. Kurulum tamamlandığında, devreye alma yerine getirilir ve bir deneme süresi içinde santrallerin performansları test edilir.  Ayrıca, kullanılan bütün ekipman ve bütün parçaların çizimlerini içeren bir paket, uygulama dosyası biçiminde müşteriye sunulur.

Yenilenebilir enerji proje mühendislik yöntemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin!