Anahtar Teslim Projeler

Her bir projeye çok yönlü yaklaşım!

Upgrade Enerji, tüm değer zincirini kapsar ve anahtar teslim projeler sunar.

Upgrade Enerji, enerji sorunlarınıza çözüm bulunması için tasarımdan mühendisliğe ve uygulamaya kadar gereken her şeye sahiptir. Sizin spesifik enerji durumunuzun, iş akışının ve gizli maliyetlerin ayrıntılı bir analizi başarılı bir uygulama için kilit önem taşımaktadır. Entegre enerji projesinin uygulamaya koyulmasıyla sonuçlanan ayrıntılı bir fizibilite çalışması yakından izlenir ve kurulumdan sonra da sürdürülür. Upgrade Enerji tüm değer zincirini kapsar.

Bir projenin beş ana adımı aşağıdaki gibidir:

1. FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI
Özel enerji durumunuz, iş akışınız ve gizli masraflarınızın kapsamlı olarak analiz edilmesi başarılı bir uygulamanın anahtarıdır. Ayrıntılı bir fizibilite çalışması kurulumdan sonra yakından izlenen ve sürdürülen entegre bir enerji projesinin uygulanmasını sağlar. Upgrade Enerji değer zincirinin tümünü kapsar. Upgrade Enerji projenizin derinlemesine teknik ve mali fizibilite analizini teslim eder.
► Devamını oku

2. MÜHENDİSLİK
Upgrade Enerji mühendislik aşamasının her yönünü gerçekleştirir ve projenizin ayrıntılı bir tasarımını sunar.
► Devamını oku

3. PROJENİN YÜRÜTÜLMESİ
Anahtar teslim enerji projeleri sunuyoruz. Deneyimli bir mühendis, proje yöneticisi ve teknisyen ekibi profesyonel bir takibin gerçekleşmesini sağlar. Proje yöneticilerimiz sıklıkla sahada bulunur ve size özel bir iletişim kişisi atanır.
► Devamını oku

4. GÖZLEMLEME
Kurulumunuz tam olarak devreye alındığında bir izleme sistemi her an sisteminizin performansını kontrol edebilmenizi sağlar. Bu sistem ayrıca enerji profilinizde devamlı olarak değerlendirme yapmamıza olanak sağlar. Gerekirse, sisteminizde iyileştirmeler yapılır. Yakından izleme sayesinde ek %30’a kadar enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
► Devamını oku

5. BAKIM
Olası kusurların tespit edilebilmesi için her proje için (opsiyonel) bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Bu, periyodik denetim, uzman bakım ve gerektiğinde hızlı onarım anlamına gelir ve urulumunuzun çalışmama süresinin sınırlanmasını ve ömrü boyunca en iyi verimle çalışmasını ağlar.
► Devamını oku

Upgrade Enerji’nin şirketiniz için sunması gereken yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği teknolojilerinin anahtar teslim projeler için fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!